Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

На американські гвинтокрили — українські двигуни

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

На американські гвинтокрили — українські двигуни

Акціонерне товариство «Мотор Січ» (Запоріжжя) отримало пропозицію від американської гелікоптеробудівної компанії «Сікорський Ейркрафт» про комплектування двигунами його виробництва гвинтокрилів С-61. Про це повідомив В’ячеслав Богуслаєв, голова ради директорів підприємства.

«Вертолітний бренд «Сікорський» — дуже шанований в Америці. У них є гвинтокрил С-61, трохи менший за Мі-17, і на ньому стоїть двигун «Дженерал Електрик» потужністю 1,400 тис. к. с.

Однак проблема полягає в тому, що цей гелікоптер не здатен літати в умовах сильної спеки, як, наприклад, 50 градусів за Цельсієм. Тому «Сікорський» і прийшов до нас», — сказав п. Богу­слаєв. За його словами, під час кількох зустрічей із представниками американської компанії обговорювалися перспективи встановлення на застарілих гвинтокрилах С-61 двигунів виробництва «Мотор Січ».

«Мотор Січ» випускає авіаційні двигуни й газотурбінні установки, які є цілком конкурентоспроможними на світовому ринку. Продукція підприємства експлуатується на літаках і гелікоптерах різного призначення в понад 120 країнах світу.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply