Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Львів — у десятці найкращих

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Львів — у десятці найкращих

Місто Лева вві­йшло до десятки найкращих європейських міст майбутнього. Як повідомив представник міжнародної ділової газети Financial Times, цього року Львів було обрано одним із найкращих європейських міст за категоріями «Найкраща стратеґія залучення прямих іноземних інвестицій» і «Найбільша економічна ефективність ведення бізнесу».

«Таке досягнення свідчить про те, що зусилля щодо розробки й реалізації інвестиційної стратеґії Львова докладено успішно, а також підтверджує правильність обраного курсу. Визнання на міжнародному рівні збільшує ймовірність того, що інвестори прийдуть саме до Львова. Участь міст у таких рейтинґах знімає перший бар’єр у виборі їх інвестором для вкладення коштів. Адже закордонні інвестори перед виходом на іноземний ринок зазвичай цікавляться тим, що відомо про місто чи країну, про їхні рейтинґи за міжнародними дослідженнями», — зазначив Сергій Кіраль, начальник управління інвестицій і зовнішньоекономічних відносин Львівської міської ради.

Натомість Київ визнано найбруднішим містом Європи. Українська столиця очолила антирейтинґ Європейського Союзу. Сусіди підрахували, що за рік один киянин продукує вдесятеро більше відходів, ніж важить сам.

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply