Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 3, 2020

Лікарі просяться до Тимошенко

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Лікарі просяться  до Тимошенко

Генеральній прокуратурі України (ГПУ) передали списки іноземних медиків, готових лікувати екс-прем’єра Юлію Тимошенко. Генеральний прокурор Віктор Пшонка (на фото) провів нараду з керівництвом Міністерства закордонних справ (МЗС), Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) і Державної податкової служби України щодо сприяння Посольствам Канади й Німеччини та Міжнародного комітету Червоного Хреста у включенні запропонованих фахівців до складу медичної комісії для обстеження пані Ти­мошенко.

МЗС передало ГПУ пропозиції щодо складу комісії: від Канади — три, від Німеччини — два, від Червоного Хреста — три фахівці. Наразі триває спільна робота щодо узгодження найближчої дати медичного обстеження Юлії Володимирівни.

Cоратники екс-пре­м’єра неодноразово заявляли про погіршення здоров’я Юлії Тимошенко, зокрема про наявність проблем зі спиною, через які вона не може ходити. Марина Сорока, прес-секретар пані Тимошенко, заявляла, що заарештована відмовляється від медкомісій із МОЗ і наполягає на обстеженні її незалежними лікарями. За словами журналістки, екс-прем’єр не довіряє медичним працівникам, які є «залежні від режиму й повзають перед ним на колінах». Представники ГПУ запевнили про готовність у межах своєї компетенції сприяти організації роботи спільної медичної групи для проведення незалежного обстеження, діагностики та лікування Юлії Ти­мошенко.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply