Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Лідер ринку видасть англо-український словник

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Лідер ринку видасть англо-український словник

Видавництво Harper Collins, яке є одним із найбільших у світі, спільно з компанією Dinternal-Book опублікує перший із серії українсько-англійських словників, створених на базі живої української мови. Це видання стане першим із масштабної серії, робота над якою, як планується, триватиме до 2014 року.

«2011-го ми задумалися над питанням: а чи є в Україні якісний, а головне — сучасний, українсько-англійський словник?» — сказано в прес-релізі компанії.

У підсумку досліджень, здійснених професійною командою Harper Collins, професорами Англійського університету, а також редакторами, лінґвістами та викладачами з України, залученими компанією Dinternal-Book, з’явився новий англо-український і українсько-англійський словник Collins English-Ukrainian Dictionary (серія Collins Mini Gem).

Нове видання міститиме часто вживану сучасну лексику обох мов. Словник кишенькового формату, який складається із 448 сторінок і включає в себе більш ніж 30 тис. слів і висловів, призначено для швидкого пошуку слів, необхідних у повсякденному житті — у побуті, удома, на роботі та в дорозі. На сайті найбільшої книготорговельної компанії Amazon.com датою виходу Collins English-Ukrainian Dictionary анонсоване 2 серпня ц. р.

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply