Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2012/01/8095.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2012/01/8095.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Кара родині. Чоловікові Юлії Тимошенко надали політичний притулок у Чехії

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Олександр Тимо­шенко, чоловік екс-прем’єра України Юлії Ти­мошенко, попросив політичного притулку в Чехії. Про це повідомило «Радіо «Свобода»: «Олександр Тимошенко з кінця минулого року перебуває в Чехії, де попросив притулку». Чеська влада задовольнила його прохання. «Міністр внутрішніх справ підтвердив, що Олександр Тимошенко просив політичного притулку, який йому було надано», — заявив Павло Новак, представник Міністерства внутрішніх справ.

Факт отримання політичного притулку в Чехії чоловіком екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимо­шенко може розширити набір інструментів впливу на українську владу, зазначив Володимир Бондаренко, голова ради директорів Інституту політичних, соціологічних і маркетинґових досліджень. «Гадаю, що із Чехії Олександр Тимошенко матиме змогу більш активно допомагати правозахисній кампанії в карних справах своєї дружини», — сказав експерт. При цьому аналітик наголосив, що наразі українська опозиція фактично вичерпала арсенал засобів із привернення уваги світової й української спільнот до справи Леді Ю.

«Завдяки вчинку Олександра Тимошенка ми бачимо сплеск інтересу до карної справи проти колишнього прем’єр-міністра. Адже після перевезення Юлії Тимошенко до місця відбування покарання в Харкові в опозиції не залишалося жодних інших інформаційних приводів, які би допомогли відновити увагу до персони колишнього керівника уряду», — зауважив експерт.

Донька ж екс-прем’єр-міністра України Євгенія Тимошенко наразі не має наміру просити політичного притулку за кордоном. Про це поінформував Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко й народний депутат України. «Якщо тиск буде посилюватись, якщо влада буде переслідувати і її, то ми будемо приймати подібні рішення», — наголосив правник.

Тим часом прихильники Юлії Володимирівни розбили в Харкові намети біля Качанівської колонії № 54, де перебуває заарештована. Там вони зірвали голову опудалу президента Януковича, яке було привезене з Києва та встановлене під стінами пенітенціарного закладу. На опудалі висіла табличка з написом: «Влада, яка залізла нам на голову. Вистачить, гнидо, смоктати нас — злазь!»

У відповідь Харківський адміністративний суд заборонив партії «Батьківщина» встановлення агітаційних наметів біля Качанівської виправної колонії. А місцевий водоканал раптом вирішив відремонтувати каналізаційний колектор біля стін виправного закладу. «Від абонента Харківводоканалу, який проживає на вул. Каштановій, що біля колонії, надійшла заявка про прорив каналізаційного колектора», — пояснили в міськраді. Наступного дня, після того як місце акції залишили прибічники Юлії Тимошенко, котрі приїхали з Києва, комунальні служби Харкова прибрали всю будівельну техніку з вулиці Каштанової в районі Качанівської колонії.

Микола Грабик, слідчий Служби безпеки України, заявив, що дозволив захиснику екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко відвідувати її постійно, тоді як Євгенія Тимошенко зможе бачити матір лише двічі на тиждень. Юлія Володимирівна попросила передати їй кілька книг. Серед її літературних замовлень був і тритомник знаменитого японця Харукі Муракамі «1Q84». Одна з головних героїнь твору — наймана вбивця, що усуває чоловіків, які кривдили жінок. По суті, усі представники сильної статі в книзі — брудні покидьки й тварюки. Зазначимо, що в США Муракамі навіть звинуватили в тому, що він створив «роман — гімн фемінізму». На переконання автора, усі жінки, які бажають вижити в цьому світі, повинні бути сильними та вміти постояти за себе, незважаючи ні на що.

Також Леді Ю оголосила вимогу, аби її оглянули незалежні лікарі, яких ладні надати міжнародні організації й уряди демократичних країн. Про це повідомила Марина Сорока, прес-секретар Юлії Тимошенко, на прохання самої екс-прем’єрки. «На прохання Юлії Володимирівни заявляю, що вона відмовляється від політичних медичних комісій, сформованих в Адміністрації президента й наполягає на обстеженні її незалежними лікарями, яких готові надати

міжнародні організації та уряди демократичних країн», — заявила пані Сорока. За її словами, пані «Тимошенко не довіряє лікарям, які є залежними від режиму та плазують перед ним».

«Нагадаю, що допомогу в дослідженні стану здоров’я та лікуванні Юлії Тимошенко було запропоновано урядом Канади. Однак український режим боїться допуску незалежних медиків, тому що тоді весь світ ужахнеться фашистським методам чинної влади, яка не змогла морально зламати незаконно засуджену Юлію Тимошенко, а тому намагається знищити її фізично», — підкреслила прес-секретар.

 Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...