Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Замість поваленого Леніна — пам’ятник князю

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Замість поваленого Леніна — пам’ятник князю
Відкриття пам'ятника князю Святославу в Маріуполі

Відкриття пам’ятника князю Святославу в Маріуполі

У Маріуполі на Донеччині замість поваленого понад рік тому пам’ятника Леніну на вже перейменованій площі Свободи відкрили новий — князю Святославу, одному з найуспішніших і найвойовничіших українських правителів. Ініціаторами встановлення стали бійці полку «Азов», котрі визволяли місто від окупантів.

Попри усі перестороги щодо прихильників так званого руского міра, Маріуполь укотре довів, що таких у місті — вже абсолютна меншість. Тисячі містян вийшли на вулиці разом із «азовцями» і пройшлися центром міста. Гордо і голосно скандували вони патріотичні гасла. І це вже були голоси не наляканих людей, котрі ховаються одне за одним. Це були голоси справжніх українців.
Кульмінація дійства — відкриття пам’ятника князю Святославу, визначній постаті в українській історії. Це був один із найуспішніших князів Київської Русі, котрий значно розширив межі тодішньої держави. І можна сказати, що заклав міцний фундамент для появи нашої нації та нашої країни, незалежної та вільної. У Маріуполі анонсують появу ще низки нових українських пам’ятників.

Іван Гребенюк, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply