Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Януковича послали… у Брюссель

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Януковича послали… у Брюссель

У Донецьку представники молодіжного крила партії Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Батьківщина» — «Батьківщина молода» – провели акцію протесту проти вступу України до Митного Союзу (МС). Уранці 12 лютого 12 юнаків упродовж 12 хвилин пікетували ОДА під прапорами Європейського Союзу (ЄС) і ВО «Батьківщина». Маніфестанти тримали в руках плакати з написами: «Ні — МС, так — ЄС», «Квиток Януковичу Київ — Брюссель», «Молодь — за Європу».

Свій виступ юні патріоти приурочили до візиту Сергія Лаврова, міністра іноземних справ Росії, який має намір умовити керівництво України дати згоду на вступ до МС. Як сказав Віталій Овчаренко, один з організаторів пікету, «цією акцією ми прагнемо показати, що навіть у Донбасі молодь виступає проти Митного Союзу, тому що ми хочемо жити в об’єднаній Європі. Економічний, культурний, духовний рівень ЄС – багатократ вищий, ніж у МС». Учасники пікету наголошували, що виступають не проти Росії, із якою необхідно співпрацювати як зі стратегічним партнером. А щоби Віктор Янукович не збився з курсу на євроінтеграцію, юні донеччани виписали йому великий символічний квиток у напрямку Київ-Брюссель.
Водночас, «свободівці» з міста Чернівці, де відбулася зустріч голів міністерств іноземних справ України та Росії, провели низку пікетів на знак протесту проти вступу української держави до Митного Союзу й проти постійного втручання Росії у внутрішні справи України.

Сергій Горицвіт

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply