Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Як творити успішний бізнес?

Автор:

|

Квітень 25, 2013

|

Рубрика:

Як творити успішний бізнес?

Україну відвідав один із найвизначніших фахівців сучасного менеджменту Адріан Сливоцький
10-11 квітня на запрошення Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) в Україні побував Адріан Сливоцький. Єдиний американець українського походження, який входить до топ-50 світових бізнес-мислителів, член Дорадчої ради LvBS у ролі Key note speaker узяв участь у конференції «Феномен попиту: як стати провидцем бажань споживача», що відбулася 10 квітня в Києві.
11 квітня Адріан Сливоцький у Львові брав участь у засіданні Дорадчої ради LvBS. Того ж дня у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету він провів майстер-клас для Спільноти LvBS «Як створити вибуховий попит?»
Основною темою обговорень на конференції «Феномен попиту» було мистецтво творення попиту. Адріан Сливоцький відповів на запитання: чому деякі товари створюють набагато більший попит, ніж інші; що відрізняє добрий товар від справді магнетичного; як вирішення карти проблемних точок клієнтів прокладає шлях до вибухового попиту?
«Якщо Україна хоче бути конкурентоздатною на світових ринках, то український бізнес повинен створювати додану вартість, – каже керівник Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька. – Адріан Сливоцький, найкращий український гуру в світі, у своїх книжках і доповідях говорить саме про те, як сформувати такі бізнес-моделі, які би дали змогу створювати додану ватрість».
Під час конференції відбулася також дискусія за круглим столом, учасники якої запропонували управлінські висновки для українських компаній. Учасниками дискусії стали: Адріан Сливоцький, партнер компанії Oliver Wyman, Володимир Лавренчук, голова правління ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна», Юрій Логуш, проректор зі стратегії і програмного розвитку Українського католицького університету. Модератором дискусії виступив Павло Шеремета, голова Дорадчої ради LvBS, президент Kyiv School of Economics.
Додамо, що Адріан Сливоцький уже вдруге приїздить до України на запрошення Львівської бізнес-школи. Перший візит він здійснив 2010 року, тоді він провів майстер-клас для 110 директорів і власників бізнесу з усієї України й розповів про сім стратегій перетворення великих загроз на можливості для великого зростання.

Довідка
Адріан Сливоцький є одним з найвідоміших вихідців з України у світі бізнесу. Його ім’я ставлять у один ряд з іменами Джека Велча, Стіва Джобса, Еріка Шмідта, Генрі Мінцберга, Тома Пітерса та Річарда Бренсона. Він є членом Дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). П. Сливоцький – один із найвизначніших фахівців сучасного менеджменту, автор світових бестселерів із питань стратегічного управління, партнер компанії Oliver Wyman, увійшов до п’ятдесятки світових бізнес-мислителів, а також до топ-25 бізнес-консультантів. Минулого року Адріан Сливоцький видав свій черговий бестселер Demand: Creating What People Love Before They Know They Want It. Українською мовою книгу видала Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) під назвою «Мистецтво творення попиту: як передбачати прагнення покупців». LvBS також переклала українською його книгу «Прорив: 7 стратегій перетворення великих загроз на можливості для великого зростання».
Адріан Сливоцький є автором багатьох новаторських книг-бестселерів, як-от «Зона прибутку» (The Profit Zone), про які журнал Business Week зауважив, що «рідко-коли – якщо взагалі коли-небудь – експерти настільки майстерно аналізували стратегії керівників, що вдавалося створити уроки, на яких може навчатися будь-хто». Він опублікував багато праць, у тому числі в статті в газеті Wall Street Journal і журналі Harvard Business Review, виступав за спеціальним запрошенням на Світовому економічному форумі в Давосі, на конференції керівництва Microsoft, на форумі керівників журналу Forbes і конференції керівництва журналу Fortune.
Прес-служба УКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply