Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Викрали… трамвай

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Викрали… трамвай

У Львові невідомі особи викрали з депо трамвай і каталися на ньому доти, доки транспортний засіб не зійшов із рейок і не в’їхав у будинок. Як повідомила Світлана Добровольська, начальник відділу зв’язків із громадськістю Головного управління МВС України, 1 березня, близько 24.00, на телефон оперативної служби «102» надійшло повідомлення про те, що у Львові, на перехресті вулиць Замарстинівської та Гайдамацької, трамвай зійшов із рейок і протаранив будівлю.

«Також у правоохоронні органи надійшла заява від директора трамвайного депо Львова про те, що невідомі особи 1 березня, близько 22.40, викрали з території депо трамвай, який курсує за маршрутом № 5», — розповіла п. Добровольська. Вона зазначила, що викрадачі трамвая втекли з місця аварії, зараз проводяться заходи з метою встановлення осіб, які вчиили правопорушення.
«На щастя, постраждалих під час руху трамвая, а також після того, як він зійшов із рейок і в’їхав у будівлю, немає. Мешканці будинку не постраждали», — зазначила начальник відділу зв’язків із громадськістю обласної міліції. Інформацію про цю подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...