Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Вибух на кордоні

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

Вибух на кордоні

У пункті пропуску «Бачівськ» Сумської області 4 жовтня порушник кордону підірвав себе й двох прикордонників. За даними відомства, із Російської Федерації (РФ) на в’їзд в Україну прибув мікроавтобус із молдавською реєстрацією із чотирма пасажирами — громадянами Молдови. При огляді автівки було виявлено ще одного чоловіка, який ховався в салоні. Під час додаткової перевірки в кабіні паспортного контролю затриманий привів у дію підривний пристрій. Пізніше Державна прикордонна служба України запрвадила посилений режим охорони українсько-російського кордону.

Міжнародний пункт пропуску «Бачівськ» у Глухові Сумської області було тимчасово закрито після інциденту з вибухом. Пораненим прикордонникам надали медичну допомогу. Зокрема, відразу ж після вибуху на допомогу постраждалим виїхали лікарі з Центрального клінічного шпиталю Державної прикордонної служби України. Постраждалими від підриву невідомого пристрою прикордонниками виявилися старший прапорщик Микола Усок і старшина Руслан Божок. 5 жовтня 32-річного Божка реанімобілем доправили в столичний шпиталь Держприкордонслужби. Його колега — досі нетранспортабельний.
Правоохоронці з’ясували особу смертника, що підірвався на кордоні України та Росії. Виявляється, це був терорист, якого розшукувала Федеральна служба безпеки (ФСБ) РФ. Є непрямі докази того, що смертник був бойовиком. Про це повідомило джерело в Службі безпеки України. «У загиблого знайдено фотографію, де він зображений при зброї, із бойовою гранатою в руці, у камуфляжі серед таких же колоритних бійців, — розповів офіцер української спецслужби. — За попередніми даними, його розшукувала російська ФСБ за статтею «Тероризм». Офіційної відповіді на запит українських колег росіяни наразі не надали. Судмедексперти продовжують ідентифікацію трупа. Водія мікроавтобуса, де ховався смертник, заарештовано.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply