Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Вогонь нарешті припинять?

Автор:

|

Вересень 03, 2015

|

Рубрика:

Вогонь нарешті припинять?
Мартін Сайдік

Мартін Сайдик

Учасники Контактної групи щодо України на зустрічі в Мінську (Білорусь) 26 серпня ц. р. висловили намір забезпечити стале припинення вогню на всій лінії зіткнення на Донбасі до 1 вересня. Про це заявив Мартін Сайдик, спеціальний представник Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ). «Тристороння контактна група вважає за необхідне на початку навчального року забезпечити стале припинення вогню на лінії зіткнення на період першого тижня в школі», — сказав він.
Мартін Сайдик також повідомив, що представники сторін домовилися обмінятись інформацією про точне місцезнаходження навчальних закладів, розташованих поблизу лінії зіткнення. «Сторони обміняються даними про точне місцезнаходження шкіл і передадуть відповідну інформацію ОБСЄ. А 1 вересня ми перевіримо, як виконується ця домовленість», — зауважив він.
Після цього ситуація в зоні проведення Антитеористичної опреації (АТО) залишалася на диво стабільною. Бойовики суттєво знизивши активність, кілька разів стріляли по позиціях сил АТО, в основному, зі стрілецької зброї. «Поблизу Донецька 31 серпня, з 18-ї години і до опівночі, бойовики обстрілювали зі стрілецької зброї наші опорні пункти в Мар’їнці, Опитному, Авдіївці. А близько 19-ї та 23-ї години на південь від Авдіївки терористи застосували гранатомет», — повідомив прес-центр АТО.
Також у прес-центрі повідомили, що на Артемівському напрямку, опів на дев’яту вечора бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї по українських підрозділах у Санжарівці. А о 22-й годині по силах АТО неподалік Лозового бив ворожий великокаліберний кулемет. У Луганській області «близько опівночі зі сбоку Сокільників противник зі стрілецької зброї обстріляв наші позиції в Кримському».
Загалом, упродовж 31 серпня бандити 19 разів порушили режим припинення вогню. «1-2 вересня вздовж усієї лінії розмежування противник зброю не застосовував», — підсумували в прес-центрі АТО.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply