Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Візит генерала Брідлава

Автор:

|

Грудень 04, 2014

|

Рубрика:

Візит генерала Брідлава

Філіп Брідлав

Минулого тижня Філіп Брідлав, головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі та командувач Збройних сил США в Європі, здійснив офіційну поїздку в Київ, де він мав продуктивну бесіду з прем’єр-міністром України. Потім генерал зустрівся з Президентом України. «Ваш візит в Україну є знаковим і чітко демонструє те, що США й НАТО — разом із нами в цей складний час», — сказав гостю Петро Порошенко. Розмова між сторонами точилася навколо війни на Донбасі й становлення української армії. Обидва співрозмовника погодилися на тому, що потрібно активізувати співпрацю військових для обміну досвідом.

Командувач Сил НАТО висловив захоплення мужністю українських військовиків, котрі воюють за свою країну, і висловив співчуття сім’ям загиблих бійців.
Під час зустрічі з високим гостем Арсеній Яценюк підтвердив готовність української влади створити всі умови для поглиблення ефективної взаємодії між профільними відомствами. У відповідь Філіп Брідлав високо оцінив українсько-американську співпрацю у військово-технічній галузі. Прем’єр-міністр і генерал обговорили військово-політичну ситуацію в Україні, проблеми, які виникають на контрольованих бойовиками територіях на Донбасі, і перспективи їх вирішення, зокрема, у зимовий період. Також розглядалося питання військово-технічної діяльності та підтримки в реалізації реформ в українській оборонній сфері.
Український прем’єр подякував головнокомандувачеві Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі за підтримку під час проведення реформ у оборонній галузі України. «Спасибі Філіпу Брідлаву за підтримку у реформуванні української «оборонки», — написав він у Twitter.
Філіп Брідлав повідомив, російські війська створюють військову основу для сепаратистів у Донбасі. «Я знаю, що на сході України залишаються російські військовослужбовці, котрі займаються підготовкою, обладнанням, формуючи становий хребет проросійських сил», — сказав він, відповідаючи на запитання журналістів про можливе відведення російської армії з території України. За словами генерала, військові РФ тренують проросійських сепаратистів і допомагають їм опановувати зброю.
Нагадаємо, що, за даними НАТО та правозахисників, на сході України перебуває кілька підрозділів російських військ, які ведуть бойові дії проти українських сил. Крім того, за інформацією Ради національної безпеки й оборони України, НАТО й Організації з безпеки та співробітництва в Європі, із боку Росії в Донбас регулярно в’їжджають колони зі зброєю, боєприпасами та живою силою для бойовиків. Однак у Кремлі це категорично заперечують, заявляючи, що жодної підтримки бойовикам вони не надають і що жодного російського військовослужбовця на території України немає.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...