Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Вандали знищили меморіальну дошку Івану Франку

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

Вандали знищили меморіальну дошку Івану Франку

У Львові 28 червня невідомі знищили меморіальну дошку Іванові Франку, яка була встановлена на будинку № 25 на вул. Соломії Крушельницької. Як повідомили в прес-службі Львівської міської ради, мерія знищену дошку відновить. «Львівська міська рада просить правоохоронні органи про оперативне розслідування цього хуліганства та покарання винних», — мовиться в повідомленні.
«Національну пам’ять формують такі люди, як наш великий Каменяр. Хулігани мають бути покарані. Такі речі недопустимі. Усі ми засуджуємо такі акти вандалізму», — зазначив Євген Бойко, виконувач обов’язки директора департаменту «Адміністрація міського голови». Нагадаємо, що у цьому будинку Іван Франко жив упродовж 1878-1879 рр. Рішенням Львівської обласної ради цей будинок визнано пам’яткою архітектури місцевого значення.

Ірина Рєвунова, Zaxid.net

До слова
Того ж дня у Харкові на кладовищі № 13 на вул. Пушкінській невідомі викрали бюст із могили відомого історика Дмитра Багалія. До правоохоронців звернувся 57-річний чоловік — родич Багалія, котрий повідомив про зникнення. За цим фактом слідчий Київського відділу Національної поліції відкрив карне провадження за статтею Кримінально-процесуального кодексу України «наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply