Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

В Одесі заборонили символіку ОУН-УПА

Автор:

|

Квітень 25, 2013

|

Рубрика:

В Одесі заборонили символіку ОУН-УПА

Одеська міська рада заборонила використання в місті символіки ОУН-УПА. Відповідне рішення депутати міськради ухвалили під час засідання сесії 16 квітня. У документі сказано, що раніше Одеська міська рада затвердила рішення «Про заходи щодо недопущення проявів нацизму, фашизму та радикального націоналізму в місті Одесі», яким забороняється пропаганда війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової та релігійної ворожнечі, зазіхання на права й свободи людини та здоров’я населення. І все таки в місті зафіксовано факти нехтування зазначеними правовими нормами з боку радикально налаштованих і профашистських елементів, ідеться в документі.

«Так, 26 березня 2013 року в Одесі напередодні футбольного матчу Україна — Молдова група профашистськи налаштованих молодиків пройшла маршем вулицями міста з гаслами: «Комуняку на гілляку!», «Москалів на ножі!» й образливими речівками на адресу президента України й жителів Донбаського реґіону. При цьому вони підривали петарди та провокували перехожих», — сказано в рішенні міськради.
«Заборонити в м. Одесі використання фашистської символіки, плакатів і прапорів німецько-фашистських формувань, у тому числі дивізії СС «Галичина», батальйону «Нахтігаль» і ОУН-УПА, що ображають людську гідність і принижують ветеранів Великої Вітчизняної війни», — зазначено в рішенні.
Контроль за виконанням цієї постанови покладено на постійні комісії Одеської міської ради з культури, духовності та взаємодії з громадськими організаціями, із науки й просвіти, із законності, правопорядку та реалізації державної регуляторної політики, у справах молоді й спорту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply