Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 30, 2020

Ураган в Одесі

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Ураган в Одесі

У ніч на 1 червня на Одесу налетів найпотужніший ураганний вітер із дощем. Одразу затопило низку вулиць, і місто зупинилося у величезних корках. За словами очевидців, на вулиці Педагогічній літній чоловік загинув від удару струмом після обриву електричного дроту. За нез’ясованих обставин загинула літня жінка в районі залізничного вокзалу. 36 осіб отримали поранення різних ступенів тяжкості. Унаслідок отриманих травм значна кількість людей була шпиталізована. Крім того є непідтверджена інформація про ще два нещасні випадки c летальним результатом: у районі вулиці Середньофонтанської й у селищі Котовського.

Одеська обласна державна адміністрація (ООДА) створила оперативний штаб із ліквідації наслідків негоди. Його очолив Едуард Матвійчук, голова ООДА. Станом на 6.00 1 червня в області було зафіксовано 163 пошкодження ліній електромереж, відключено 1 680 трансформаторних підстанцій, без енергопостачання залишився 261 населений пункт. Було зареєстровано 77 пошкоджень мереж газопостачання. По області від газопостачання були відімкнені близько 500 абонентів. «Усі лікарні та пологові будинки були забезпечені безперебійним газо- й електропостачанням», — запевнили в ООДА.
Станом на ранок 3 червня, в Україні було знеструмлено 12 населених пунктів (відновлено — 131) у двох областях. В Одеській області все ще залишалося без струму вісім населених пунктів (відновлено — 123), у Київській — чотири населених пункти (відновлено — вісім).
Також штормове попередження оголошено в Україні на 6 червня. Очікуються сильні грози й зливи з вітром, причому абсолютно в усіх реґіонах. Про це заявила Валентина Лащенко, провідний синоптик Гідрометцентру України. Пані Лащенко зазначила, що передбачити руйнівний одеський ураган було неможливо. «Над нашою територією проходив холодний фронт, і ми прогнозували, що десь будуть катаклізми, але прорахувати точно, де саме, неможливо навіть за кілька годин до урагану. Він відбувається там, де холодні маси повітря з моря зустрічаються з теплими зі суші, і конкретно того дня ці ідеальні для стихійного лиха умови склалися в Одесі. На щастя, цей холодний фронт пішов з України», — сказала фахівець, додавши, що одеський армагедон цього тижня не повториться.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply