Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Українці знайшли нафту

Автор:

|

Березень 28, 2013

|

Рубрика:

Українці знайшли нафту

Українські вчені виявили нову нафтогазоносну провінцію поблизу станції «Академік Вернадський» у Західній Антарктиці. «За підсумками геоелектричного зондування 2012 року, виявлено та нанесено на мапу чотири аномалії типу «поклади нафти». Загальна їх площа становить близько 900 кв. км, що також підтверджено даними супутникових досліджень», — ідеться в повідомленні українського урядового веб-порталу.

Крім того, дослідники також знайшли в Західній Антарктиці аномальні зони типу «поклади газогідратів». «Наявність цілої низки супутникових аномальних зон, що виходять за межі виявлених раніше сейсмічними методами та є перспективними щодо газогідратів, свідчить, що реальні запаси останніх на 25-30 % перевищують підраховані раніше. Це дає змогу зарахувати район до найперспективніших для подальших досліджень», — наголошується в повідомленні.
У Держінформнауки зазначають, що з метою посилення присутності України в Антарктиці планується розширення району наукових інтересів із поетапним створенням мережі сезонних баз. У перспективі можливе також будівництво нової станції цілорічного функціонування в іншій частині Антарктичного реґіону. «Наукова присутність в Антарктиці ґарантує Україні участь у майбутньому розподілі ресурсів», — запевняють у відомстві.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...