Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Українська — офіційна на міжнародному конкурсі

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Українська — офіційна на міжнародному конкурсі

Українську мову офіційно включено до переліку найбільшого міжнародного конкурсу блогерів The BOBs, який проводить Detsche Welle. Німецька медіакомпанія оголосила конкурс інтернет-активізму The Bobs і запросила до участі блогерів, мікроблогерів та інших онлайн-активістів.

Українська мова — уперше серед офіційних мов конкурсу. У минулі роки журі The Bobs розглядало заявки 11 мовами. Цьогоріч перелік збільшили до 14: додалася українська, турецька та гінді. Таким чином, блогери, журналісти, організатори медіакампаній у соціальних мережах і інші користувачі, котрі пишуть українською, зможуть позмагатися в найбільшому міжнародному конкурсі інтернет-активізму. Досі вони могли подавати тільки російськомовні проекти.
«Додавши до переліку конкурсних мов українську, ми хочемо посилити її присутність у Інтернеті. А також представити користувачам усього світу видатні проекти й ініціативи українською, стати своєрідним мостом для обох сторін. Українська інтернет-сцена бурхливо розвивалася останніми роками, вона – динамічна та дуже креативна. Ми з нетерпінням чекаємо на кандидатів, яких запропонують українські користувачі», — зазначив Ґабріель Ґонсалес, керівник проекту The Bobs.
Реєструватися для участі в конкурсі можна до 6 березня 2013 року на сайті: www.thebobs.com. Пропонований сайт або блог має бути написаний переважно українською. Переможців обиратиме міжнародне журі, а також користувачі шляхом онлайн-голосування. Упродовж двох найближчих років членом журі від України буде журналіст видання «Українська правда» Мустафа Найєм. Офіційний медіапартнер конкурсу — портал Корреспондент.net.
Змагатися можна в 34 номінаціях: шести міжнародних і 28 мовних (14 найкращих блогів і мікроблогів —згідно з кількістю конкурсних мов). Після того, як закінчиться реєстрація, журі обере фіналістів. Відкрите онлайн-голосування триватиме з 3 квітня до 7 травня ц. р.
Список переможців за версіями журі та користувачів з’явиться 7 травня 2013 року на сайті The Bobs. А 18 червня їх буде запрошено на медіаконференцію Deutsche Welle Global Media Forum у Бонні. Найбільший міжнародний конкурс інтернет-активізму The Bobs засновано Deutsche Welle 2004-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply