Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 22, 2020

Учасникам АТО дозволили відстрілюватися

Автор:

|

Січень 07, 2015

|

Рубрика:

Учасникам АТО дозволили відстрілюватися

Українські танки на передовій

Олександр Турчинов, секретар Ради з національної безпеки й оборони (РНБО) України, 3 січня побував із робочим візитом у зоні проведення Антитерористичної операції (АТО). Головною метою поїздки було перевірити реалізацію антитерористичних заходів щодо блокування можливості прориву диверсійних і терористичних груп углиб України.

Крім того, секретар РНБО пересвідчився в готовності Збройних сил і Національної гвардії України дати відсіч аґресивним проявам із боку російських терористичних угруповань. Окрему увагу було приділено питанню запровадження жорсткого режиму в пересуваннях громадян і вантажів у зоні АТО.
За підсумками наради з керівниками військового блоку в місті Кураховому Донецької області п. Турчинов заявив, що перетин лінії конфлікту в зоні проведення АТО істотно обмежать: буде створено сім транспортних коридорів, а всі інші шляхи перекриють. За словами чиновника, обмеження пересування територією, де проходить АТО, буде запроваджено для проведення комплексних антитерористичних заходів. Секретар РНБО також наголосив на тому, що всі транспортні засоби й особи, котрі намагатимуться використати ці коридори, підлягатимуть ретельній перевірці.
Під час відвідин передових позицій у зоні АТО п. Турчинов провів оперативну нараду в селі Пісках поблизу Донецького летовища. «Російські терористичні угруповання постійно порушують домовленості про припинення вогню, але на кожен постріл у наш бік буде дано адекватну відповідь», — заявив п. Турчинов, додавши, що українські військові «мають усі необхідні сучасні засоби», аби протистояти бойовикам.
А 5 січня на військовому полігоні під Житомиром відбулася передача чергових ста одиниць техніки для потреб української армії. Про це поінформував Президент Порошенко на нараді з силовиками з питань безпеки та перебігу АТО.
«Фактично за місяць ми передали нашим військовим чималі обсяги нової або модернізованої бойової техніки. Найближчим часом заплановано чергові етапи передачі сучасної техніки Збройним силам», — сказав п. Порошенко. За його словами, Україні за короткий термін вдалося суттєво посилити боєздатність своєї армії. Відтак, глава української держави підкреслив, що кожен мобілізований військовослужбовець має бути забезпечений усім необхідним, а питання вибору постачальника керівники силових відомств мають узгоджувати з волонтерами.

Євген Клен

До слова
У Берліні 5 січня відбулася зустріч із урегулювання ситуації на Донбасі в «нормандському форматі». Україну на ній представляв Олексій Макеєв, директор департаменту політики та комунікацій українського Міністерства закордонних справ (МЗС). Від Росії иступав Віктор Сорокін, директор другого департаменту Співдружності Незалежних Держав МЗС Російської Федерації (РФ). Подію було присвячено обговоренню питань, пов’язаних із мінськими домовленостями, а також вона є прологом до зустрічі лідерів Німеччини, Франції, України та РФ у Астані (Казахстан) 15 січня ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply