Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

У вишиванці вхід заборонено!

Автор:

|

Червень 20, 2013

|

Рубрика:

У вишиванці вхід заборонено!

У Луцьку відвідувача не пустили до нічного клубу через вишиванку: вона, мовляв, не відповідає дрес-коду. Про це повідомив Вадим Панафідін, мешканець цього міста. Він стверджує, що разом із друзями вирішив піти потанцювати в нічний клуб: «Я першим заходив до розважального закладу. Перед входом мене зупинив чоловік віком близько 30 років. Не назвавшись, він мені перегородив вхід рукою та сказав: «У тебе – не клубний стиль». Додам, що я був у білій вишиванці з крайкою, джинсах і мештах, без головного убору».

Після цього чоловіка почали випроваджувати на вулицю. «Я вступив у суперечку щодо «неклубності» вишиванки й одразу витягнув телефон, щоб усе відзняти на камеру. Побачивши це, один із тих, хто мене проводжав надвір, запропонував піти з ним кудись поговорити. Я ж попросив його представитись, а у відповідь чоловік просто зник за дверима закладу. Я спробував переконати їх, що вишиванка — елемент української культури й стильний одяг. На це мені сказали, що тут — дрес-код. На вході у клуб справді є табличка, де намальовано, що заходити в спортивному одязі туди заборонено, але про вишиванку — ні слова», — розповів Вадим Панафідін.
За його словами, на вулиці зібралося багато незнайомих людей. «На відео видно, як не знайома мені дівчина підтримала мою позицію та говорила з охоронцем. Потім мені хтось збоку сказав: «Шо ти собі вазамнив, я зараз тобі морду тут розвалю». Я знову ввімкнув відеозйомку на телефоні, але цей чоловік почав затуляти обличчя курточкою та втікати. Я ж одразу попросив охоронця (у формі, схожій на одяг працівників ДСО) його затримати, бо мені погрожували. Але той сказав, що це — лише образа, а загрози мені не було. Потім працівники закладу почали мені говорити, що в клуб можуть не пустити будь-кого без пояснення, я ж наполіг, щоби мене впустили, бо причини, із яких мені відмовлено («неклубний стиль»), ображають національну свідомість. Далі охоронець сказав, що я – неадекватний. Продовжувати розмову не було сенсу, тож ми з друзями пішли звідти», — заявив п. Панафідін. Отримати коментар із цього приводу в самому нічному клубі не вдалося. Дівчина, яка назвалася Іриною, повідомила, що представники дирекції перебувають за межами міста.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply