Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

У Львові встановили хрест пам’яті жертв ПР

Автор:

|

Лютий 13, 2014

|

Рубрика:

У Львові встановили хрест пам’яті жертв ПР

У сквері на вул. Виговського у Львові 8 лютого ц. р. встановили березовий хрест пам’яті жертв Партії реґіонів (ПР). Участь у акції взяло близько 30 людей. Активісти також поставили біля хреста чотири портрети загиблих: Сергія Нігояна, Юрія Вербицького, Романа Сеника та Михайла Жизневського. На хрест пов’язали чорні стрічки, а біля хреста й портретів поставили лампадки, а також плакат із написом:«Ця кров на руках Партії реґіонів».

Активісти зазначили, що місце акції вибрали невипадково, адже через дорогу розміщений офіс ПР. Вони ще раз наголосили, що ця партія є відповідальною за те, що сталося в країні. Отар Довженко, один з активістів, сказав, що буде проведено ще не одну акцію до 22 лютого, коли відбудеться обласна конференція ПР. «Люди, які хочуть жити поруч із львів’янами й дивитися їм у вічі, повинні покласти партквиток», — додав він.
До учасників акції прийшов о. Михайло Садовський, настоятель церкви Покрови Святої Богородиці Української православної автокефальної церкви. Він запросив усіх до храму, щоби разом помолитися за тих, хто загинув.
«Ми прийшли сюди, щоби вшанувати жертв правлячої партії, яка причетна до трагедій, що сталися. Цю думку дуже легко обґрунтувати, оскільки всі трагедії трапилися після того, як народ був спровокований прийняттям антиконституційних законів. Крім цього, цією акцією хочемо сказати нашим краянам, котрі ще залишаються в ПР, що не вдасться відмежуватися від цієї відповідальності, просто зробивши заяву про засудження дій влади чи розпустивши фракцію в обласній раді», — сказав Ростислав Таранько, один із активістів. Крім цього, поблизу ринку «Південний» з’явилося два білборди «Є така партія, яка вбиває людей».
Активісти також закликали «регіоналів» вийти до них із офісу ПР. До активістів вийшла тільки Уляна Копцюх, прес-секретар Петра Писарчука, голови обласної організації Партії регіонів, котра принесла звернення п. Писарчука. «Толерантна Галичина не має права виставляти себе краєм, де розправились із ПР. Це буде ще одним аргументом для наших недругів виставляти нас мало не фашистами», — ідеться у зверненні до координаторів львівського Євромайдану.
Пізніше учасники акції пішли на вул. Щирецьку й наклеїли там наліпки «Вулиця пам’яті жертв Партії реґіонів» і невеликі плакати з портретом Юрія Вербицького, на яких було написано: «Закатований владою. Причина вбивства — львів’янин. Не забудемо».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply