Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

У Львові пройшов марш слави ЗУНР

Автор:

|

Листопад 08, 2012

|

Рубрика:

У Львові пройшов марш слави ЗУНР

Центральними вулицями Львова 4 листопада пройшов марш слави Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Десятки львів’ян у формі Української Галицької армії пройшли від площі Митної через проспект Свободи до площі Ринок у супроводі оркестру, що виконував відомі стрілецькі пісні та марші. Учасники маршу слави ЗУНР скандували «Слава!» січовим стрільцям, що 94 роки тому допомогли проголосити створення ЗУНР.

Напередодні, 1 листопада, у Львові до 94-ї річниці проголошення ЗУНР викладачі та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівського державного університету фізичної культури пройшли врочистою ходою від площі перед пам’ятником Іванові Франку до Янівського кладовища.
Додамо, що також цього дня автономні націоналісти розгорнули стяг на честь героїв ЗУНР. А громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» проводила на площі Ринок театралізоване військово-історичне дійство «Українська республіка», яке відтворило події 1918 року. Зокрема, львів’яни та гості міста мали нагоду побачити стрілецькі стійки біля входів у Ратушу, патрулювання військовиками УСС вулиць центральної частини міста та польова кухня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply