Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

У Херсоні встановили червоний прапор

Автор:

|

Липень 04, 2013

|

Рубрика:

У Херсоні встановили червоний прапор

На головному фасаді будинку Херсонської обласної державної адміністрації (ХОДА) й обласної ради комуністи встановили червоні прапори Комуністичної партії України (КПУ) замість державного прапора України та намагалися виламати двері до приймальні голови ХОДА.

«26 червня близько 100 представників КПУ пікетувало будівлю облдержадміністрації й обласної ради. Вони зняли з головного фасаду будинку Державний прапор України та вивісили там червоні прапори компартії. Частина пікетувальників зайшла всередину будинку й, вимагаючи зустрічі з Миколою Костяком, головою облдержадміністрації, і погрожуючи при цьому працівникам облдержадміністрації, намагалася зламати двері приймальні та силоміць потрапити до кабінету голови ОДА», — розповів Євген Бриков, прес-секретар голови ХОДА. За його словами, двері приймальні витримали «штурм» комуністів. Але зустріч учасників протестної акції з п.Костяком таки відбулася: голова ХОДА сам вийшов до них і запросив до зали засідань для конструктивної розмови, навіть попри те, що пікетувальники при зустрічі одразу ж вручили йому «чорну мітку».
Як зазначив прес-секретар, основною вимогою учасників пікету до місцевої влади була заборона на перейменування в Херсоні вулиць, які мають назви з комуністичної та радянської історії, і повернення вже перейменованим у місті кільком таким вулицям попередніх назв. Микола Костяк запевнив активістів, що більше вулиці в Херсоні не перейменовуватимуть. По завершенні зустрічі представники КПУ вже без ексцесів залишили будинок облдержадміністрації й облради, а також площу перед ним.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply