Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

У Донецьку «воскресили» Сталіна

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

У Донецьку «воскресили» Сталіна

Навпроти будівлі Донецької обласної державної адміністрації опозиційні активісти провели перформанс «60 років Сталіна на нас немає!» В акції, присвяченій 60-м роковинам від дня смерті Йосипа Сталіна брали участь члени ВО «Свобода» й партії УДАР Віталія Кличка. Усі вишикувалися біля будівлі адміністрації з плакатами: «Йосипе, прокинься!», «Владу рептилоїдів до відповіді», «Журналюг у ГУЛАГ», «Поверніть НКВС і ковбасу по 2,20».

Один із головних учасників вистави – активіст Денис Казанський – протягом 15 хвилин розповідав присутнім про досягнення «великого керманича», який, за його словами, будував табори не тільки для дітей, а й для їхніх батьків, зупинив фашизм ціною 40 млн «жалюгідних життів» і прийняв Росію з плугом, а залишив з атомною зброєю. Він також закликав канонізувати радянського вождя й навіть, можливо, клонувати його, «як овечку Доллі».
Потім активіст дав слово школярці, яка зачитала уривок із пісні Олександра Харчикова «Сталін, вставай!» У фіналі сценки до присутніх прийшов чоловік у плащі та масці радянського вождя, він деякий час позасмучувався з приводу розгулу капіталізму «на залишках колись великої держави». Потім п. Казанський передав йому банку із червоною рідиною, назвавши її «кров’ю ворогів народу». Чоловік у масці Сталіна уточнив: «Сподіваюся, що кров — бандерівська», на що активіст відповів ствердно. Після цього його співрозмовник зробив кілька ковтків із банки й пішов, пообіцявши повернутися, щойно набереться сил. На цьому вистава закінчилася.
Денис Казанський пояснив, що цією акцією хотів урізноманітнити політичне життя Донецька: «Наша політика зав’яла. Чим у середньому є мітинґ? Якась кількість людей, яких привезли на автобусі? Ми показали, що політика також може бути іншою».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...