Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Турчинова призначено секретарем РНБО

Автор:

|

Грудень 18, 2014

|

Рубрика:

Турчинова призначено секретарем РНБО

Олександр Турчинов

Петро Порошенко 16 грудня схвалив кандидатуру Олександра Турчинова на посаду секретаря Ради з національної безпеки й оборони (РНБО). Указ щодо призначення п. Турчинова оприлюднили на сайті Президента України.

Напередодні Олександр Турчинов погодився очолити РНБО, але тільки за умови розширення її повноважень. Уперше про те, що п. Турчинов може очолити Раду нацбезпеки й оборони України, повідомлялося ще 12 грудня ц. р. Своєю чергою, Андрій Парубій, екс-секретар РНБО, прогнозував, що нового секретаря відомства призначать до кінця 2014-го.
Президент пояснив, що призначення Олександра Турчинова на посаду секретаря РНБО стало для нього одним із найвідповідальніших рішень.«Я підписав указ про призначення секретарем Ради національної безпеки і оборони Олександра Валентиновича. Підбиралася кандидатура дуже довго. Я особисто вважаю, що це — найбільш вдала і ефективна кандидатура», — сказав Петро Порошенко.
Він наголосив, що Турчинов — це людина, котрій не потрібен час «на розкачку», оскільки він повністю володіє ситуацією. «Сьогодні цим призначенням ми завершуємо кадрове формування ефективного функціонування галузі національної безпеки і оборони», — додав Президент.
Він зазначив, що крім ситуації в Донецькій і Луганській областях, одним із найважливіших завдань нового секретаря РНБО буде стабілізація внутрішньополітичної ситуації в Україні. Глава Української держави також поінформував, що стратегія розвитку безпекової галузі буде представлена вже найближчим часом, а з вівторка починається підготовка засідання РНБО, а також бюджету в галузі безпеки та оборони.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...