Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Три «гуманітарних конвої» — за раз

Автор:

|

Листопад 06, 2014

|

Рубрика:

Три «гуманітарних конвої» — за раз

Гуманітарний конвой

Четвертий «гуманітарний конвой» прибув 30 жовтня на російсько-український кордон біля російського міста Донецька Ростовської області. Вантажівки почергово в’їжджали на територію прикордонного пункту, не підконтрольного українцям, і там їх оглядали лише російські прикордонники.

Олег Воронов, заступник начальника національного центру управління в кризових ситуацій міністерства з надзвичайних ситуацій (МНС) Російської Федерації (РФ), повідомив, що російський гумконвой, який складається зі ста машин, розділився на дві колони. За словами чиновника, одна колона вирушила в Донецьк, друга — у Луганськ.
31 жовтня автоколони «гуманітарного конвою» Росії прибули до Луганська й Донецька. Машини начебто привезли для жителів Донецької та Луганської областей близько 1 тис. т гуманітарного вантажу: будівельні матеріали, продукти харчування, медичні препарати та матеріально-технічні засоби для підготовки до зими. Однак деякі очевидці стверджують, що там була зброя. Того ж дня «гуманітарний конвой» залишив Україну. Він також забрав тіла російських військовослужбовців, котрі загинули в боротьбі за «рускій мір».
Поки бойовики в Донецьку проводили 2 листопада свої «псевдовибори», колона вантажівок п’ятого «гуманітарного конвою» перетнула українсько-російський кордон. Близько півсотні авто дісталося Луганська. Олег Воронов запевнив, що всі вантажівки «були оглянуті прикордонниками та митники» на кордоні». 4 листопада в Україну заїхав шостий «гумконвой».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply