Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Терористи в зоні проведення АТО ведуть обстріл із БМП

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Терористи в зоні проведення АТО ведуть обстріл із БМП

АТО-фотоВО!

У зведенні прес-центру штабу антитерористичної операції (АТО) станом на шосту годину ранку 1 червня ц. р. привертає підвищену увагу ситуація на Маріупольському напрямку. Звідти доповідають про посилення обстрілів. Ворог обстріляв позиції українських військових неподалік Павлополя із мінометів калібру 120 мм. А в околицях Широкиного Донецької області бойовики використовували великокаліберні кулемети, гранатомети та міномет 82-мм.
Уранці середи події доби, що минула, узагальнив у Facebook Дмитро Тимчук, координатор групи «Інформаційний спротив» і народний депутат України. Від доповнив повідомлення штабу АТО інформацією про використання бойовиками на кількох ділянках штатного озброєння бойових машин піхоти (БМП). Аналізуючи підвищення активності російсько-терористичних військ на Донбасі, експерти висловлюють здогад, що кремлівські правителі знову повертаються до ідеї пробити українським суходолом транспортний коридор до окупованого Криму. На користь такої версії свідчать і обстріли з БМП, як важливого панцерного засобу у наступальних операціях.
31 травня прес-центр АТО оприлюднив окреме важливе повідомлення. Під час зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою ворога українські бійці захопили сучасний піхотний вогнемет МРО-А. Це знаряддя смерті прийняте на озброєння у Російській Федерації (РФ) 2003 року, що за військовими мірками ставить його в розряд найновіших. Трофей також спростовує брехливі запевнення про те, що російське озброєння на Донбас не постачають. Характеристики захопленого вогнемету: термобаричний, призначений для враження високотемпературним полем і полем надлишкового тиску в житлових приміщеннях, промислових забудовах, оборонних спорудах, а також автомобільної та легкопанцерної техніки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...