Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 20, 2020

Така різна гумдопомога

Автор:

|

Січень 15, 2015

|

Рубрика:

Така різна гумдопомога
Перший заступник голови ДСНС України Анатолій Бойко дякує Аргіну Оспанову

Перший заступник голови ДСНС України Анатолій Бойко дякує Аргіну Оспанову

На Луганщину прибула допомога від Казахстану. Про це повідомила прес-служба Луганської обласної державної адміністрації (ЛОДА). Уповноважені представники консульства Республіки Казахстан в Україні передали шість вагонів «гуманітарки», зокрема 127 тис. банок тушкованого м’яса, 40 т цукру, 60 т гречки та 36 тис. л соняшникової олії.
На зустрічі, яка відбулася на складах міста Сєверодонецька, були присутні заступники голови ЛОДА Володимир Грицишин і Ольга Лішик, а також представники місій міжнародних організацій, які працюють в області, — ОБСЄ, ООН і Міжнародного комітету Червоного Хреста.
Аргін Оспанов, радник-посланник посольства Казахстану в Україні, вручивши дарчий сертифікат, зазначив, що зараз, коли Україна переживає не найкращі часи, казахський народ не стоятиме осторонь. «Друзі пізнаються у біді. Ми вдячні народу Республіки Казахстан і особисто його президентові за надану допомогу», — відповів йому п. Грицишин.
Водночас в Інтернеті з’явилося відео, як бойовики «Донецької народної республіки» (ДНР) розвантажують російський «гуманітарний конвой». Ролик під назвою «Новорічні подарунки ополчення ДНР» було викладено на каналі TheMedvedova. На відео, зокрема, чутно, як російські найманці розповідають, що їм доставили «новорічні подарунки» для Порошенка, Ляшка та «кролика Сєні».
Нагадаємо, що росіяни наголошували, що в 11-му «гумконвої» жителям Донбасу привезуть медикаменти й продукти харчування. Однак ні продуктів, ні ліків там не було. Замість них Кремль надіслав на Донбас партію снарядів і боєприпасів. Після цього обстріли українських позицій відновилися з нечуваною силою.
Державна інспекція з безпеки на наземному транспорті від 6 січня 2015 року обмежила перевезення пасажирів на автобусних маршрутах до зупинок на територіях, розташованих у зоні проведення Антитерористичної операції (АТО). Це було зроблено з метою «перешкоджання загроз життю і здоров’ю пасажирів».
«Та рейсові автобуси все ж таки здійснюють транспортне сполучення між містами Донецької області, у т. ч. окупованими», — ідеться у повідомленні прес-служба Донецької обласної державної адміністрації (ДОДА).
Разом із тим, в облдержадміністрації підкреслюють, що у зв’язку з обмеженнями, запровадженими Радою безпеки та національної оборони (РНБО), деякі маршрути руху транспорту було змінено. «Зокрема, рейсові автобуси північної частині області, які раніше курсували до Донецька з Дзержинська з виїздом на Горлівську трасу, відтепер рухаються через місто Курахове», — зазначили в прес-службі ДОДА.
Між тим, було скасовано низку автобусних рейсів із донецького автовокзалу «Південний». Наприклад, автобусний рейс у напрямку Новогродівки. Диспетчери автовокзалу по гучномовному зв’язку закликали пасажирів здати придбані проїзні документи до каси автовокзалу, гроші за квитки повертали. Натомість, свої послуги з перевезення пасажирам одразу ж стали пропонувати нелегальні перевізники. Щоправда, плату за проїзд вони вимагають на 25 % вищу, ніж в офіційних транспортних операторів.
Як писав «Міст», рух через лінію розмежування у зоні АТО обмежили за сімома напрямками. Зокрема, це – Луганск-Щастя-Новоайдар, Луганськ-Станиця Луганська-Широкий, Фащівка-Дебальцеве-Артемівськ, Горлівка-Артемівськ, Донецьк-Курахово, Донецьк-Маріуполь (через Волноваху), Новоазовськ-Красноармійськ-Талаківка-Маріуполь.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply