Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 25, 2018

«Суд» заочно заарештував Джемілєва

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

«Суд» заочно заарештував Джемілєва

Мустафа Джемілєв

Окупаційний суд у Криму 21 січня заочно заарештував Мустафу Джемілєва, уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу й екс-лідера меджлісу кримських татар. Про це повідомив адвокат Джеміль Темішев.
За його словами, постанову Слідчого управління Федеральної служби безпеки Російської Федерації (РФ) про порушення перед судом клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту п. Джемілєва розглядав Київський райсуд Сімферополя. «Слідчий і прокурор, обґрунтовуючи своє клопотання, говорили про те, що стосовно Мустафи Джемілєва порушено карну справу за трьома статтями Карного кодексу РФ, він ховається від слідства та суду, може чинити тиск на свідків, знищити докази, є громадянином іншої держави, не має постійного місця проживання на території Криму. Суд задовольнив клопотання слідчого і заочно обрав стосовно п. Джемілєва запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Наразі Мустафа Джемілєв оголошений у федеральний розшук», — повідомив п. Темішев.
Як писав «Міст», в квітні 2014-го лідеру кримських татар на п’ять років був заборонений в’їзд до Криму, тому звинувачувати п. Джемілєва в тому, що він не живе на півострові — абсурд.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...