Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

«Стовп ганьби» для Путіна

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

«Стовп ганьби» для Путіна

На площі Ринок у Львові 8 березня встановили «стовп ганьби» зі зображеннями президента Росії Володимира Путіна. Ініціатива належить Громадському сектору Майдану Львова. «Стовп ганьби» завжди був у Львові, до нього припинали злодюжок і нечесних чиновників. Це був інструмент громадської люстрації», — розповів Костянтин Ковалишин, активіст Громадського сектору Майдану Львова.

Він зазначив, що перед парламентськими виборами 2012 року громадський рух «Чесно» встановив на пл. Ринок «стовп ганьби». Тоді на ньому були зображення кандидатів, котрі не задовольняли вимог громадського руху. За словами п. Ковалишина, у цей непростий для України час люди вирішили знову винести на площу міста «стовп ганьби».
«Розмістили на стовпі того, хто ганьбить свою країну й кого не сприймає весь цивілізований світ – Володимира Путіна. Потиснути йому руку по-чоловічому, мабуть, не захотів би ніхто. Те, що він робить, не достойно чоловіка. Адже чоловік — це не лише сила та вміння душити нею, але й відкритий погляд, чисті помисли», — сказав Костянтин Ковалишин.
Стоятиме «стовп ганьби» впродовж місяця. Також усім перехожим роздали наліпки, де вказано товари російського виробництва. Активісти закликають українців бойкотувати цю продукцію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply