Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Штурм мерії за канікули

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

Штурм мерії за канікули

У закарпатських, зокрема ужгородських, школярів 28 жовтня мали розпочатися тижневі осінні канікули. Але за рекомендаційним розпорядженням губернатора Ледиди їх було скасовано, що викликало обурення як у школярів, так і в їхніх батьків. Уранці 28 жовтня в Ужгороді учні з батьками вийшли на пікетування мерії, протестуючи проти скасування осінніх канікул і вимагали зустрічі з мером. За оцінками журналістів, кількість мітинґувальників склала до півтисячі людей. Протест проти скасування осінніх канікул супроводжувався вигуками: «Владу на мило!» та «Погорєлов, поверни осінні канікули!»

Між тим, міський голова Віктор Погорєлов вирішив не виходити на спілкування з мітинґувальниками. За словами його секретаря, у нього саме була нарада. Міліція зачинила зсередини вхід до мерії. У відповідь натовп людей улаштував дві спроби штурму будівлі мерії. До протестувальників вийшов заступник мера Юрій Беляков, але не надав людям жодних пояснень. У якийсь момент у чиновника з натовпу полетіла пластикова пляшка з водою. Після цього він знову сховався в мерії.
Віктор Погорєлов звернувся листом в Ужгородський міськвідділ міліції, у якому попросив правоохоронців встановити осіб, причетних до організації порушень громадського порядку під час акції протесту проти заборони осінніх канікул, а також «вжити відповідних заходів реагування, згідно із чинним законодавством».
Тепер міліція збирає інформацію про організаторів стихійного мітинґу, аби притягнути їх відповідальності за порушення громадського порядку, за що передбачено штраф до 850 грн. або арешт на термін до півроку. Водночас, відділ зв’язків із громадськістю Управління Міністерства внутрішніх справ України в Закарпатській області повідомив, що про жодні репресії до учнів, які були учасниками мітинґу поблизу мерії, не йдеться.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply