Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Шторм знеструмив 31 населений пункт

Автор:

|

Червень 20, 2013

|

Рубрика:

Шторм знеструмив 31 населений пункт

Через сильний дощ із градом і пориви вітру в Одеській області 14 червня було знеструмлено 31 населений пункт. Крім того, в Одесі було повалено 20 великих дерев, пошкоджено три легкових автомобілі, торговий кіоск і травмовано чотирьох людей, яких шпиталізували з травмами різної тяжкості. Одна з постраждалих — громадянка Російської Федерації. 

Як писав «Міст», у ніч на 1 червня Одесу накрив потужний ураганний вітер із дощем. Затопило низку вулиць, місто зупинилося у величезних заторах. Загальна кількість потерпілих від урагану склала 36 осіб.
Також шквальний вітер повалив 14 червня в Херсонському морському торговельному порту два портових крани вантажопідйомністю 5 і 10 т. «Через пориви вітру на причалі № 2 Херсонського морського порту о 18.26 розвернуло стрілу крану «Альбатрос», а потім вітром похилило весь кран – і він упав у річку Кошову. Шквалом також зірвало з рельсових захватів кран «Ганс». Він почав рухатися в бік тупикових упорів, які не витримали натиску конструкції. У підсумку кран упав у воду на вході в річку Кошову приблизно за 3-5 м від крану «Альбатрос», — ідеться в повідомленні Управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення м. Херсона.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply