Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 23, 2018

Школи українознавства з діаспори відкрили виставку в Києві

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Школи українознавства з діаспори відкрили виставку в Києві

На виставці

У Києві відкрилася документальна виставка «Ми — діти твої, Україно!», присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Основу експозиції складають маловідомі широкому загалу документи Центрального державного архіву зарубіжної україніки (ЦДАЗУ) про діяльність окремих українських громадських організацій Європи, Канади та США щодо захисту прав дітей в усьому світі.
Доповненням архівних документів є образотворчі роботи учнів закордонних українських шкіл, що розкривають життя та світогляд дітей української діаспори, їхнє бачення України як своєї Батьківщини. «Представлені документи та дитячі малюнки мають надзвичайну вагу у побудові українського світу за кордоном, а відтак є визначальним фактором гуртування української діаспори, збереження релігійної, культурної та національної ідентичності зарубіжних українців», — зазначають у ЦДАЗУ.
Виставковий проект є результатом співпраці ЦДАЗУ з Центральним державним архівом громадських об’єднань України, товариством «Україна-Світ», Українською недільною школою в Афінах «Трембіта» (Греція), Українською школою «Веселка» в Гаазі (Нідерланди), Українською закордонною школою ім. Лесі Українки в Неаполі (Італія), Українською школою «Еллісів» в Осло (Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ України та Державної архівної служби України.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...