Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Сепаратистам мир не до шмиги

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Сепаратистам мир не до шмиги
Андрій Лисенко

Андрій Лисенко

Андрій Лисенко, керівник Інформаційно-аналітичного центру Ради з національної безпеки й оборони, повідомив 22 вересня ц. р. про звільнення з полону близько 1,2 тис. цивільних осіб і українських військовослужбовців, яке відбулося в межах виконання Мінських домовленостей. За даними Центру обміну полоненими при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, станом на 18 вересня, у полоні у російських найманців і військовослужбовців залишалося 803 українських бійці та цивільні особи.

Але ввечері 26 вересня Володимир Кононов, «міністр оборони» «Донецької народної республіки» (ДНР), котрий змінив російського терориста Ігоря Гіркіна, повідомив, що бойовики в односторонньому порядку припиняють обмін полоненими. Як запевнив «міністр», із переданих українською владою 174 осіб начебто лише 30 є «бійцями армії Новоросії».
А вже наступного дня Геннадій Москаль, голова Луганської обласної державної адміністрації, заявив про те, що бойовики обстріляли українських військовиків у місті Щасті, укотре порушивши режим припинення вогню. «За нашою інформацією, по українських військових стріляють батальйони терористів «Зоря» та «Дон», котрі нікому не підкоряються й діють на свій розсуд. Саме ці батальйони здійснили обстріл із гранатометів і стрілецької зброї блокпостів Національної гвардії в районі Бахмутки на в’їзді в місто Лисичанськ. Поранено одного гвардійця», — поінформував керівник області.
Крім того терористи ані на день не припиняли обстрілу Донецького летовища ім. С. Прокофьєва, яке перебуває під контролем українських вояків, й околиць Маріуполя, який став кісткою поперек горла російським військам на дорозі просування вглиб України. На щастя, не всі терористи прислухаються до свого «командування» й обмін військовополоненими таки відбувається.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...