Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Савченко запроторюють до божевільні

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Савченко запроторюють до божевільні

Надія Савченко

Совєтський районний суд Воронежа 27 серпня розглянув питання про продовження арешту української льотчиці Надії Савченко. Патріотка прийшла на судилище у футболці з тризубом. Марк Фейгін, адвокат українки, напередодні слухання висловив упевненість, що перемовини в Мінську, участь у яких брали Президенти України та Росії, мають вплинути на результат справи, у тому числі на процес щодо продовження арешту. Адже там Путін пообіцяв відпустити всіх українських бранців.

Та обіцянка російського президента традиційно виявилася брехнею. Суд продовжив арешт української льотчиці до 30 жовтня ц. р. «Незважаючи на весь абсурд аргументів слідства та заставу захисту розміром 1 млн. RUR, суд продовжив термін утримання Надії під вартою», — розповів Микола Полозов, іще один адвокат українки.
Правник також повідомив, що суд відправив п. Савченко на стаціонарну психіатричну експертизу до Москви, де адвокати протягом місяця не матимуть до неї доступу. Сама ж льотчиця відмовилася проходити психіатричну експертизу. Її заяву оприлюднив Микола Полозов. Надія Савченко наголосила на тому, що вважає призначену їй психіатричну експертизу незаконною. «Відмовляюся розмовляти зі співробітниками клініки, давати будь-які свідчення, відповідати на будь-які запитання письмово чи усно, заповнювати будь-які анкети чи складати будь-які тести», — повідомила вона.
«Будь-який вплив на мене — фізичний, моральний, психічний, психологічний — буде незаконним», — додала українка. Захист, своєю чергою, оскаржив постанову слідства про призначення їй психіатричної експертизи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply