Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Савченко ввели до складу делегації в ПАРЄ

Автор:

|

Грудень 31, 2014

|

Рубрика:

Савченко ввели до складу делегації в ПАРЄ

Надія Савченко

Верховна Рада України (ВРУ) схвалила звернення парламенту до міжнародних організацій і міжпарламентських асамблей щодо звільнення Надії Савченко, української льотчиці та народного депутата фракції «Батьківщина», у якому також зазначає, що включила її до складу делегації ВРУ в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Відповідну постанову підтримав 321 народний депутат. «Верховна Рада України заявляє, що народний депутат, член фракції «Батьківщина» у Верховній Раді VIII скликання Надія Вікторівна Савченко позаквотово представлятиме український парламент у Парламентській асамблеї Ради Європи й буде обрана членом постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ», — указано в тексті звернення. Крім того, в документі ВРУ звертається до міжнародних організацій і міжпарламентських асамблей зі закликом вжити усіх можливих заходів для швидкого звільнення української льотчиці з російського полону.
Надія Савченко оголосила про голодування до 26 січня, розповів Марк Фейгін, адвокат української льотчиці. «У мене були справи, де голодували мої підзахисні, й я завжди їх переконував припинити голодування. Але вона каже про 26 січня, коли почнеться сесія ПАРЄ у Страсбурзі, і, власне кажучи, якщо вона вступить у повноваження делегата, її повинні відпустити», — заявив адвокат.
«Півтора місяця навіть організм здорової людини фізично не може витримати, не приймаючи їжі,», — бідкався правник.
Як писав «Міст», Надія Савченко, котру утримують у московському СІЗО, розпочала голодування 15 грудня. 24-го її відвідав консул України Геннадій Брескаленко, але не зміг вмовити полонянку почати їсти. Українка також заявила, що спроби примусового годування розцінюватиме як тортури.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...