Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Росіяни втікають в Україну

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

Росіяни втікають в Україну
Ілля Богданов

Ілля Богданов

В Україну 18 липня приїхав Ілля Богданов, громадянин Російської Федерації (РФ), житель Владивостока (окуповане Росією китайське місто Хайшеньвей). За його словами, він — офіцер Федеральної служби безпеки (ФСБ) РФ – хоче перейти на бік української армії. Свій учинок чоловік пояснив тим, що більше не може слухати брехню, яку транслюють російські телеканали, а також заявив, що його позицію підтримує багато колег із спецслужби. Перед тим як зважитися на такий ризикований крок, російський силовик надійно сховав свою сім’ю, він переконаний, що тепер їй нічого не загрожує. Свого обличчя офіцер ФСБ не ховає і запевняє, що готовий битися в лавах української армії.

У Раді з національної безпеки й оборони (РНБО) України поінформували, що працівників ФСБ, котрі переходять на бік України, побільшало. «Справді, зараз є все частіше на бік України переходять колишні бойовики й терористи, котрі, за їхніми словами, взялися за зброю, бо їх обдурили. Дані про їх кількість не поширюються», — сказав Андрій Лисенко, спікер інформаційного центру РНБО.
Того ж дня з проханням про отримання статусу біженця до українських органів звернувся один громадянин Росії. Він прилетів в Україну у футболці з українською національною символікою. У розмові росіянин заявив, що регулярно зазнавав побиття у дворі власного будинку через участь у проукраїнських мітиґгах.
А 19 липня в пункт пропуску Бориспіль авіарейсом із Москви прибуло дві громадянки РФ, котрі під час проходження паспортного контролю звернулися до представників Державної прикордонної служби з проханням про надання їм статусу біженців. В усній розмові росіянки пояснили, що в себе в країні активно підтримували Україну й не боялися висловлювати свою позицію в соціальних мережах. Рішення просити про притулок виникло у них через страх політичних переслідувань. Усіх трьох громадян РФ пропустили на територію України. Питання про присвоєння їм відповідного статусу вирішує Державна міґраційна служба України.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply