Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Російський строковик здався в полон

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

Російський строковик здався в полон

Андрій Балабанов

Військовослужбовець строкової служби Збройних сил Російської Федерації (РФ) Андрій Балабанов, який 24 липня ц. р. здався в полон українським військовикам, засвідчив, що російська сторона скеровує на територію Донецької та Луганської областей кадрових військових фахівців, озброєння та броньовану військову техніку.

За словами солдата, він покинув місце служби на знак протесту проти аґресії Росії щодо сусідньої держави. Андрій Балабанов потрапив в Україну з наміром просити політичний притулок. Колишній рядовий російської армії розповів, що його військову частину було перекинуто в Ростовську область недалеко від кордону з Україною в травні ц. р. Щодня командири переконували армійців, що їх готують до захисту російськомовних громадян в Україні.
«Частину постійно доукомплектовували професійними військовими із числа спецназівців Головного розвідувального управління та вихідцями з Північного Кавказу, котрі нелегально переправлялися на схід України. На українську територію для підтримки терористів переходила броньована військова техніка з підготовленими російськими бойовими екіпажами», — повідомив прес-центр Служби безпеки України (СБУ). «Я ухвалив рішення не брати участі у братовбивчій війні й перейшов на бік України. Це – мій протест проти політики керівництва Росії», — пояснив свої дії п. Балабанов.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply