Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 19, 2018

Річниця трагедії в Одесі

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Річниця трагедії в Одесі

Жалобні заходи

В Одесі 2 травня на Куликовому полі, де проходила жалобна церемонія в пам’ять про загиблих торік у Будинку профспілок, сталася бійка. Чоловік у формі кольору хакі нібито спробував зірвати георгіївську стрічку з учасниці масових заходів. Вона, своєю чергою, намагалася зняти з його рукава шеврон із українським прапором. А тим часом інші учасники мітинґу влаштували невеликі сутички, називаючи чоловіка «фашистом» і «провокатором». Правоохоронці залагодили сварку, масових заворушень вдалося уникнути.

У Києві того дня відбулася масова хода в пам’ять про трагічні події в одеському Будинку профспілок. Учасники акції з плакатами пройшли центральними вулицями столиці. Колона рухалася Хрещатиком, проїжджою частиною вулиці Грушевського, а потім — Шовковичною, Лютеранською, і повернулася на Хрещатик.
Під час акції перехожі повідомили силовикам про двох підозрілих осіб. Міліціонери їх затримали і запросили до територіального відділу міліції Шевченківського районного управління для встановлення особи. Перевірка з’ясувала, що чоловіки 1976-го та 1969 року народження, відповідно, киянин та уродженець Чернігова, перебуваючи у центрі столиці, спостерігали за перебігом ходи. Після встановлення осіб обох затриманих відпустили. Завдяки професійним діям міліції всі заходи того дня відбулися, загалом, мирно.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...