Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Рекордне графіті зі Шевченком

Автор:

|

Жовтень 30, 2014

|

Рубрика:

Рекордне графіті зі Шевченком

Портрет Кобзаря

Найбільший в Україні портрет Кобзаря намалювали в Харкові. Загальна площа полотна — півкілометра. Графіті розміром із 16-поверховий будинок намалювали в спальному районі Харкова на стіні житлової висотки. Світлину багатоповерхівки з портретом Тараса Шевченка одразу поширили у Facebook. Цей портрет Тараса Шевченка занесли до Реєстру рекордів України.

Художники працювали понад два тижні, витративши на малюнок більш як 500 балончиків фарби. Портрет, запевняють митці, попри дощ і сніг, триматиметься на стіні щонайменше десять років. Щоби визначити розмір портрета, звичайної рулетки не вистачило. Експертам довелося використати лазерну. Вимірювали графіті з даху. Малюнок виявився майже 60 м заввишки і понад 10 м завширшки.
Тепер представники Книги рекордів України подаватимуть замовлення до Книги рекордів Ґіннеса, щоби харківський портрет визнали найбільшим у світі. «Ми маємо національний рекорд. Я так розумію, що це буде і світовий рекорд. Бо раніше цього ніхто не робив», — певен Віталій Хомутинник, колишній народний депутат України.
«Свіжий рекорд, який був встановлений торік, це — портрет Юрія Гагаріна. Сьогодні ми бачимо найбільший портрет Шевченка. Він може претендувати на світовий рекорд. І ми будемо подавати це графіті на світовий рекорд», — розповіла Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...