Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Прочани молилися за мир і єдність

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

Прочани молилися за мир і єдність
У прощі взяв участь Арсеній Яценюк із дружиною

У прощі взяв участь Арсеній Яценюк із дружиною

На Тернопільщині відбулася Всеукраїнська проща до Марійського духовного центру в Зарваниці. Близько 100 тис. паломників із різних реґіонів держави та з-за кордону цьогоріч молилося за мир і єдність України. Архієрейську святу літургію очолив Блаженнійший Святослав Шевчук, глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ). Участь у прощі взяли прем’єр-міністр Арсеній Яценюк і міністр культури Євген Нищук.

Значна частина вірян ішла до Зарваниці пішки. Найбільша група, близько 2 тис. осіб, традиційно здійснила пішу прощу від архікатедрального собору Тернополя. Найдовше в дорозі перебували прочани з Хмельницького: до Зарваниці вони йшли майже тиждень. Це були здебільшого молоді люди, інші – добиралися автобусами, автомобілями та велосипедами.
Цьогорічна проща була приурочена до 25-ї річниці легалізації УГКЦ. Прочани та душпастир особливо вітали гостей із Донеччини, Луганщини та Криму, котрі, долаючи численні блокпости й ризикуючи життям, прибули в Зарваницю, щоб узяти участь у спільній молитві за Україну.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply