Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Правоохоронці не хочуть бути фашистами

Автор:

|

Лютий 06, 2014

|

Рубрика:

Правоохоронці не хочуть бути фашистами

Щораз більше правоохоронців відмовляється служити режимові Януковича. 23 січня заявив, що йде у відставку головний міліціонер Рівненської області Лазарєв. Наступного дня подав у відставку полковник Ігор Саютін, командир бригади харківського спецпідрозділу «Барс». 

Також 24 січня частина військовослужбовців «Беркуту» у Львові написала рапорти на звільнення. До них приєдналися бійці зі спецпідрозділу «Альфа» Івано-Франківського управління СБУ. До такого кроку спецназівці вдалися після того, як їхнє керівництво хотіло відправити їх до Києва. «Нам було поставлено ультиматум: якщо не підтримуємо чинної влади, то зобов’язані написати рапорти про звільнення. Оскільки ми склали присягу українському народові, то вирішили подати у відставку. Ми не будемо виконувати злочинних наказів», — розповідає один із бійців на відео, поширеному місцевими медіа.
Як розповів автор відеоролика Тарас Майстришин, журналіст обласного телебачення «Галичина», рапорти на звільнення написало шестеро бійців. «Поки що своє звернення вони записали, заховавши обличчя під масками. Але бійці запевнили, що якщо на них чинитиметься якийсь тиск, то вони готові відкрити свої обличчя», — повідомив п. Майстришин. 28 січня шестеро спецпризначенців івано-франківського підрозділу «Альфа» перейшло на бік протестувальників.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply