Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Посол Канади відвідав відкриття відділення «Міст Експрес» на Черкащині

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

Посол Канади відвідав відкриття відділення «Міст Експрес» на Черкащині
Роман Ващук і Ростислав Кісіль

Роман Ващук і Ростислав Кісіль

У місті Христинівці Черкаської області 29 липня ц. р. відбулося відкриття нового відділення компанії «Міст Експрес» за участю Романа Ващука, Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Україні, та Ростислава Кісіля, президента компанії Meest Group.
Канада впродовж довгих років є надійним партнером України і зараз, в умовах складної ситуації у нашій державі, намагається докладати максимум зусиль для підтримки. Завітавши на відкриття відділення компанії «Міст Експрес» у Христинівці, посол Канади висловив найщиріші побажання Україні й українцям. Він був щиро вражений, що, незважаючи на важке становище в країні, ми не падаємо духом, а намагаємося підкорювати нові вершини, проґресивно розвиваючи український бізнес, який завдяки таким компаніям, як «Міст Експрес», виходить за межі великих міст, усе більше охоплюючи невеликі містечка.
Шановний посол із непідробною цікавістю поставився до спектра послуг у новому відділенні. Представники компанії «Міст Експрес» із задоволенням проконсультували п. Романа. Отримавши детальну інформацію, дипломат переконався у перевагах, які відкривають поштово-логістичні послуги для населення міста, адже тепер за доступну ціну жителі містечка зможуть здійділення у невеликому містечку, є надзвичайно важливим.
Для того, щоби подякувати поважному послу за надану честь їхньому містечку, на відкритті був присутній Микола Наконечний, міський голова Христинівки. Пан Микола висловив свою підтримку представникам компанії «Міст Експрес» і пообіцяв сприяти розвитку місцевого бізнесу.
Олена Панасюк, керівник новоствореного відділення, розповіла, що поштово-логістичний сервіс у містечку зараз — надзвичайно актуальний. Саме тому п. Олена, сама христинівчанка, вирішила скористатися партнерською схемою «Міст Експрес» для розвитку власного бізнесу за підтримки лідера поштових послуг.
Урочиста подія завершилася зворушливим жестом із боку посла Канади. Шановний п. Роман зробив представництву подарунок — ексклюзивне вино Ice Wine. Особливістю цього напою є те, що він виготовляється з винограду, який збирають під шаром снігу за температури мінус 9 градусів за Цельсієм. Такий нетрадиційний спосіб виник у зв’язку з кліматом Канади,
непридатним для вирощування винограду. Однак, усупереч усьому, там знайшли такий цікавий шлях для створення унікального напою. Посол переконаний у тому, що наші народи дуже схожі у цьому, адже Україна, як і Канада, завжди шукає можливості навіть у безвихідних ситуаціях.

Олександра Поліщук

Інформація про компанію:
«Міст Експрес» — лідер поштово-логістичної галузі України. Компанія забезпечує доставку
відправлень для приватних осіб, малого та середнього бізнесу в будь-яку точку України й організовує перевезення поштових відправлень і комерційних вантажів у більшість країн світу. Щороку в Україні під торговою маркою «Міст Експрес» доставляється понад 7,7 млн відправлень. На міжнародних ринках компанія відома як підрозділ міжнародної корпорації Meest Corporation Inc. Заснована 1989 року в Торонто (Канада) корпорація має близько 500 представництв у 12 країнах світу і є лідером зі збору, пересилання та доставки міжнародних поштових відправлень у руки одержувачів в Україну, а також займає провідні позиції зі збору й пересилки міжнародних поштових відправлень у Білорусь, Молдову, Казахстан та інші країни СНД.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply