Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Першотравень святкували за гроші

Автор:

|

Травень 09, 2013

|

Рубрика:

Першотравень святкували за гроші

У Львові представники лівих сил і ветеранських організацій відзначили 1 Травня. На площі біля Монументу слави воїнам-визволителям на вулиці Стрийській зібралося близько 50 представників Комуністичної партії України (ВПУ), Прогресивної соціалістичної партії України та ветеранських організацій міста. Присутні поклали до підніжжя монумента червоні гвоздики й інші квіти.

На початку мітинґу присутні розгорнули червоні прапори зі символікою КПУ, ВЛКСМ, Всеукраїнського союзу жінок-робітниць, а також закріпили на грудях кожного учасника нагрудний знак із написом «1 Травня — День солідарності трудящих». Мітинґ тривав від 11.00 до 11.30. Анонсовані можливі провокації з боку представників радикально налаштованих націоналістичних сил не відбулися, а перехожі байдуже спостерігали за акцією.
По завершенні заходів генерал-майор міліції Олександр Рудяк, начальник управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, заявив, що для охорони громадського порядку під час святкування 1 Травня у Львові «було задіяно достатню кількість працівників правоохоронних органів. Усе пройшло спокійно». Периметр площі навколо монумента, за оцінками журналістів, охороняло близько 250 міліціонерів. У парку також перебували автомобілі «швидкої допомоги» й автобус із працівниками спецпідрозділу міліції.
Відомо, що представники КПУ платили гроші учасникам святкових мітинґів на честь Дня солідарності трудящих, які проходили Києві та Вінниці. Учасникам ходи, організованої на столичному Хрещатику Комуністичною партією, видавали по 50 грн. Це підтвердив на камеру один з учасників демонстрації, також це помітили журналісти. Крім того, прихильники КПУ перед ходою мало не побилися під час роздачі безкоштовних кепок — їх розбороняла міліція.
У Вінниці на мітинґу 1 травня комуністи також платили по 50 грн — таку суму журналістам назвало троє різних людей: «Одна з дівчат сказала, що дадуть 50 грн після мітинґу. Інший хлопець говорив, що його покликали взяти участь прямо на вулиці й теж обіцяли заплатити 50 грн. Група хлопців, що стояли разом, заперечувала, що їм заплатили, але згодом один із них підтвердив, що наразі грошей не давали, обіцяли заплатити пізніше.»
А на мітинґ із нагоди Першотравня в Полтаві школярів затягнули обіцянкою надати їм путівки до «Артеку». «Ми прийшли сюди заради поїздки до «Артеку», їдемо туди з Артемом», — повідомила журналістам семикласниця, яка назвалася Лізою. «Керівники Комуністичної партії оплачують нам поїздку до дитячого табору «Артек». Тому ми прийшли на День солідарності трудящих», — розповів Артем, полтавський школяр.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply