Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 16, 2019

Науковець Університету Вінніпеґа завітав до Львова

Автор:

|

Травень 01, 2013

|

Рубрика:

Науковець Університету Вінніпеґа завітав до Львова

Світ потребує законодавства, що захищатиме права людини. Таку думку висловив д-р Ллойд Аксворті, президент і віце-канцлер Університету Вінніпеґа, який наприкінці квітня завітав до Львова. Він — відомий політик, колишній міністр закордонних справ Канади. Уже багато років поспіль разом зі своєю командою займається розробкою та реалізацією проектів, які би допомогли забезпечити дотримання та захист прав людини повною мірою. Д-р Аксворті переконаний, що кожен громадянин може зробити свій внесок у вдосконалення міжнародного законодавства.

«Зараз ми маємо таку свободу, яка дає нам змогу ухвалювати власні рішення. Людство почало усвідомлювати, що немає сенсу розподіляти світ на «добре» та «погане». Ми повинні дати рух безпеці нашого життя. А для цього потрібно переконувати уряди країн діяти», — наголосив Ллойд Аксворті.
Він навів приклад, як свого часу ініціював у Канаді проект щодо знищення протипіхотних мін. Наслідком його підписання стало те, що число жертв знизилося на кілька сотень осіб. Д-р Аксворті впевнений, що такий крок — великий успіх на шляху до убезпечення людського життя.
Також він зазначив, що нинішні світові реалії, зокрема в Україні, викликають необхідність створення спеціального міжнародного суду, який розглядатиме карні справи. Це дозволило би докорінно змінити всю систему міжнародного судочинства та вивело би її на новий рівень. За словами політика, така реформа сприяла би тому, що особи з карним минулим не мали би змоги займати високі посади та керувати державами в подальшому. А це, своєю чергою, сприятиме безпеці самих громадян. «Верховенство права повинно стати міжнародним стандартом. На цьому зосереджено нашу діяльність», — додав Ллойд Аксворті.
Крім того, президент Університету Вінніпеґа повідомив, що планується створення мережі університетів, які займатимуться питаннями прав людини. Наразі таких вищих навчальних закладів є близько двадцяти в різних країнах світу. Також відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між львівським Українським католицьким університетом і Університетом Вінніпеґа.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply