Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 10, 2019

Національна поліція отримала від США позашляховики

Автор:

|

Червень 21, 2018

|

Рубрика:

Національна поліція отримала від США позашляховики

Національна поліція (НП) України й Адміністрація по боротьбі з наркотиками Міністерства юстиції США підписали Меморандум про співпрацю, в результаті підписання якого українські правоохоронці отримали сім автомобілів Toyota Land Cruiser та іншу техніку.
За повідомленням прес-служби Міністерства внутрішніх справ, у рамках процесу взаємодії України та США оперативники кількох підрозділів Департаменту протидії наркозлочинності НП отримали від іноземних партнерів прилади нічного бачення, тактичний телескоп, інфрачервону камеру, фото-, відео- й оргтехніку на суму понад 1,5 млн грн.
Також поліціянти отримали сім позашляховиків Toyota Land Cruiser для потреб підрозділів у реґіонах. Ці автомобілі використовуватимуть під час документування організованих груп наркоділків із міжрегіональними та міжнародними зв’язками.
Сам меморандум про співпрацю, підписаний українськими й американськими правоохоронцями, спрямований на активізацію обміну інформацією між Україною та США у сфері протидії транснаціональній наркозлочинності.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply