Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Найманець розповів про росіян на Донбасі

Автор:

|

Квітень 09, 2015

|

Рубрика:

Найманець розповів про росіян на Донбасі

«Визволене» Дебальцево

Репортери Бі-бі-сі оприлюднили частину аудіозапису скандального інтерв’ю з російським найманцем Дмитром Сапожниковим, котрий розповів про участь військових РФ у війні на території Донбасу. Під час розмови з журналістами найманець сказав, що операцією зі захоплення Дебальцевого на Донеччині керували кадрові офіцери РФ, у т. ч. генерали.

Натомість, бойовики так званої Донецької народної республіки (ДНР) звинуватили журналістів у неправильному перекладі заяв Сапожникова. Однак репортери оприлюднили аудіозапис зі заявами бойовика. «Але в підсумку ми прорвалися, взяли це «горлечко» в Логвинове, бо протягом трьох-п’яти днів приїхали на допомогу наші танки. Це — російська армія, буряти. Завдяки їм, завдяки цій важкій техніці й узяли Дебальцеве», — повідомив солдат.
Раніше найманець із Киргизії розкрив схему перекидання російських військ на Донбас. Солдатів із Південної Осетії з технікою відправили у Луганську та Донецьку області. Там російські військові навчають бойовиків, котрі воюють на місцях, і вже без техніки повертаються в РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply