Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Нагорода для руфера

Автор:

|

Вересень 25, 2014

|

Рубрика:

Нагорода для руфера

Григорій Mustang

Андрій Садовий, мер міста Лева, 16 вересня нагородив Золотим гербом Львова руфера Григорія Мустанга, котрий розфарбував у Москві шпиль на висотці кольорами прапору України. «Григорій здійснив мужній, сильний вчинок. Тому хочу від імені львівської громади подарувати йому Золотий герб Львова, щоби наступного разу, коли він робитиме свої подвиги, цей герб завжди був із ним», — сказав п. Садовий. Своєю чергою, руфер зазначив, що поки що не збирається повертатися в Росію.

Як писав «Міст», у ніч на 20 серпня ц. р. у Москві невідомі особи вивісили український прапор на шпилі сталінської висотки на Котельницькій набережній і пофарбували верхню частину жовтої зірки у синій колір. Московська поліція затримала двох хлопців і двох дівчат. Усі вони виявилися громадянами РФ. Підозрюваним загрожувало до семи років позбавлення волі. Тому відповідальність за розфарбовування зірки на висотці у Москві взяв на себе український руфер Mustang Wanted.
Григорій Мустанг 17 вересня вибрався на телевежу на Замковій горі у Львові. Фото на шпилі телевізійної вежі він виставив у Facebook пізно ввечері з підписом: Львів, Україна, 190 м. «Я нікому не обіцяв, що не буду робити щось подібне у Львові, а коли зроблю, тоді піду додому та посплю», — пояснив він свій учинок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply