Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Молитовний сніданок зібрав 700 осіб

Автор:

|

Червень 07, 2018

|

Рубрика:

Молитовний сніданок зібрав 700 осіб

В Українському домі 31 травня відбувся 7-й національний молитовний сніданок, створений за образом і подобою американських заходів. На ньому зібралися релігійні діячі та політики. Захід об’єднав під одним дахом владу й опозицію, загалом сніданок відвідали близько 700 осіб. «Багато постійних людей сюди приходить, наприклад, Оксана Білозір, приходить інша влада, люди, котрі вірять в Ісуса», — розповіла Ганна Герман, колишня соратниця Януковича та завсідниця всіх молитовних сніданків.
Помітили на заході й теперішніх діячів. Назар Холодницький, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вважає проблеми на роботі випробуванням Божим. «Нас Біблія учить, що ми повинні просити пробачення неодноразово кожен день», — зазначив Іван Мунтян, голова Чернівецької обласної ради.
Серед гостей були представники Української православної церкви (УПЦ) Київського патріархату, голови протестантських церковних громад, головний рабин, головний муфтій, а от УПЦ Московського патріархату був представляли не священнослужителі, а… Вадим Новинський, російський олігарх, котрому подарував українське громадянство Янукович, а тепер представляє у Верховній Раді «Опозиційний блок». Молитовні сніданки він назвав доброю традицією, і весь час сидів і читав молитви, як каже, українською.
Палку промову виголосив Олександр Турчинов, секретар Ради з національної безпеки й оборони України, котрий проповідує в протестантській церкві, а єдиним, хто публічно покаявся, виявився екс-прем’єр Арсеній Яценюк.
Петро Порошенко також згадав про покаяння, але у приватному коментарі журналістам. «Кожен день, кожен день я починаю молитву ранкову з каяття, і раджу всім так», — зізнався він. І пояснив, що найбільше його хвилює тотальна корупція, яка вселяє в суспільство зневіру до своєї влади.
А от Василь Грицак, голова Служби безпеки України, не визнав, що порушив одну зі заповідей, коли казав неправду, що журналіста Аркадія Бабченка вбили. «Таке передбачено нашим законодавством», — пояснив він.
Увінчала захід спільна молитва за владу — Президента, керівника уряду, міністрів, депутатів і суддів. Мета сніданку була доброчинна — зібрати гроші для служіння капеланів на Донбасі. Та серед тих, хто впродовж чотирьох годин їв, пив і молився, лише щодвадцятий поклав конверт на виході.

Ольга Василевська, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply