Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Міжнародні навчання Rapid Trident

Автор:

|

Вересень 18, 2014

|

Рубрика:

Міжнародні навчання Rapid Trident

Учасники навчань

Міжнародні військові навчання Rapid Trident 2014, участь у яких бере близько 1,3 тис. військовослужбовців з України, Азербайджану, Великої Британії, Канади, Грузії, Німеччини, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії й Іспанії, 15 вересня розпочалися на Яворівському полігоні (Львівська область).

Пентаґон заявив, що в щорічних навчаннях Rapid Trident задіяно 200 солдатів США. Американські сухопутні війська опинилися на території України вперше від часу анексії Росією українського Криму та початку збройного конфлікту на Донбасі. Навчання, що триватимуть до 26 вересня, не передбачатимуть бойових стрільб.
На навчаннях Rapid Trident 2014 відпрацьовується сценарій зі «зеленими чоловічками». Про це розповів підполковник Олександр Поронюк, прес-секретар навчань і керівник Західного реґіонального медіацентру Міністерства оборони України. За його словами, поправки до звичного сценарію, який відображує конфлікт двох гіпотетичних країн, враховують реальність «багатопланової війни, використання різних засобів, у тому числі інформаційного впливу».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply