Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Міжнародна акція #Stop Killing Ilmi Umerov!

Автор:

|

Вересень 08, 2016

|

Рубрика:

Міжнародна акція #Stop Killing Ilmi Umerov!

#Stop Killing Ilmi Umerov!

У Києві на Майдані Незалежності відбулася акція на підтримку Ільмі Умерова, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу. Нагадаємо, що з 18 серпня окупаційна влада Криму утримує його у психіатричній лікарні в Сімферополі. Спершу його доправили туди начебто для проведення психіатричної експертизи, однак потім перевели у стаціонарне відділення на майже місячне «лікування».
Федеральна служба безпеки Російської Федерації (РФ) у травні ц. р. звинуватила п. Умерова в посяганні на територіальну цілісність РФ. Приводом стало телеінтерв’ю, дане під час перебування на території України, де мужній громадський діяч однозначно сказав, що Крим — не Росія й окупована територія має бути повернута Україні.
3 вересня на пішохідному мосту над алеєю Героїв «Небесної сотні» у столиці України вивісили банер із написом #Stop Killing Ilmi Umerov. Його донька Айше Умерова закликала громадян приєднатися до акції та розповісти про неї знайомим. США, Європейський Союз (ЄС), Україна, а також правозахисна організація Human Rights Watch закликали російську владу звільнити Ільмі Умерова. Акції #Stop Killing Ilmi Umerov, крім Києва, відбулися також у Ризі (Латвія) та низці інших місць по усьому світу.
Відтак 7 вересня Ільмі Умерова випустили на волю.

Євген Клен

До теми
В окупованому Криму в 6-й міській лікарні Сімферополя помер Олександр Стрекалін, колишній заступник міського голови Ялти, котрий підпалив себе на знак протесту проти дій окупантів. «Своєю смертю він звернув увагу на беззаконня, що чиняться в Ялті. Ми готуємо великий мітинґ «Ростенка — у відставку!», просимо всіх писати листи Путіну з проханням надіслати в Ялту урядову комісію для перевірки земельномайнових питань і усунути від роботи «міського голову» Ростенка. Сподіваємося, що правоохоронці заведуть карну справу за статтею «доведення до самогубства», — написав місцевий журналіст Сергій Сардико у Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...